Garancia serióznosti

Vážime si každeho spokojného zákazníka,

preto je pre nás prvoradé aby sme sa k Vám aj vašim zákazníkom správali absolútne seriózne. Preto všetky sily zamestnancov našej firmy a veľa našich dlhoročných skúseností orientujeme výlučne na to aby naši zákazníci boli spokojný.
Je to pre nás zaväzujúce a aj vďaka tomu sme si vybudovali dobré meno v zahraničí a dlhoročne zastupujeme renomovanné svetové firmy

Cenová politika

Veľmi seriózne pristupujeme k cenovej politike a podrobne sledujeme vývoj cien Garantujeme pre našich zákazníkov cenovú stabilitu vo forme odporúčaných maloobchodných cien dostupných na www.sports.sk Tieto ceny sa počas roku nemenia a poskytujú Vám istotu bezpečného nákupu bez obáv z výkyvov cien.

Seriózne Akcie a zľavy

Počas celého roku je snahou nás a našich dodávateľov vytvárať pre zákazníkov zaujímavé podporné akcie a zľavy avšak vždy je to naše náklady a na podporu vášho predaja bez vášho rizika že nakúpite niečo čo už onedlho bude za výrazne nižšiu cenu atd.

Odporučíme vašu predajňu

Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. pre Vás garantuje že Vám zákazníkov "neukradneme", práve naopak pokiaľ nás kontaktujú na základe printovej, televíznej a inej reklamy tak im poskytneme bezplatné poradenstvo, často veľmi podrobné a časovo náročné, napr. technické informácie o sonaroch, GPS, navigácii radaroch a následne ich odporučíme do ich obľúbenej predajne v danom regióne.

Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. je tu pre Vás a garantuje Vám:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť slovenského trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup ku každému obchodnému partnerovi