Plnosortimentný veľkoobchod s rybárskymi potrebami a športovými, poľovníckymi, oudoor doplnkami

Ako jediný na slovensku ponúkame plnosortimentný rybársky veľkosklad (veľkoobchod) s kompletným  sortimentom tovaru pre rybárstvo a tiež vybrané tovary pre poľovnícke potreby, outdoor, športové potreby. Súčasť našej ponuky sú celoročne dostupné živé nástrahy.

Sme výhradným dovozcom renomovaných svetových značiek, náš veľkosklad rybárske potreby ponúka viac ako 25. 000 druhov tovaru rybárskych potrieb. Stav skladu je neustále aktualizovaný na www.sports.sk

Náš veľkoobchodný e shop rybárske potreby je pre Vás otvorený 24 hodín denne aj z pohodlia domova a ponúka kompletný sortiment pre Vaše existujúce, alebo práve vznikajúce rybárske potreby

Ponúkame kompletný sortiment pre rybársky veľkoobchod a je tvorená na základe dlhoročných skúseností, znalosti trhu a jeho špecifík práve na slovensku. Na základe našich štatistík Vám vieme odporučiť sortiment ušitý na mieru pre rybárske potreby práve pre Váš región v závislosti na ročnom období.

Naša ponuka zahŕňa: rybarske udice, pruty, navijaky, háčiky, plaváky, rybarske pomocky, rybárske člny, nafukovacie člny, lodné elektromotory, lodne motory, benzínové motory, sonary, GPS, exkluzívne prúty SPORTEX, membránové oblečenie, športové oblečenie, rybárske oblečenie, oblečenie pre poľovníkov, turistické oblečenie, športová obuv.

Kaprový program:

Quantum Radical, Tandembaits je najširší program na lov kapra. Veľkoobchodne pponúkame najširšiu ponuku s dôrazom na to že kapor je prekrásna inteligentná ryba, ktorá nám má priniesť krásne rybárske zážitky, rybárske videá, a opatrne byť pustená späť do vody (Chyť a pusť). Nájdete u nás všetko pre rybolov kaprov - rybárske potreby pre lov kaprov. Kaprove pruty (kaprarske pruty), udice, kaprarske nafukovacie člny, rybarske sonary, kaprárske rybarske navijaky, rybarske videa, rybarske DVD, rybarske knihy, kaprove Tandem baits boilies, boilis, boilies montaže, dipy, kaprove pelety, rybárske lehátka, rybarske kreslá, hacik, kaprarske udice, silony,signalizatory.

Sumcový program

Sumcové Prúty a udice na lov sumca, sumcové navijaky, sumčiarske multiplikátory, sumcové šnúry, sumcovy program, nástrahy na lov sumcov (sumca), sumcove montáže, sumcove boilies, sumcový dip, sumcové pelety,plavaky, bojka na sumca (bojky),háčiky, trojháčiky signalizátory,rolničky, sumcové podložky, sumčiarske tašky, všetko pre lov a lovenie sumca, sumcov, šnúra na sumce – sumcova šnúra, vábnička (vábničky) na sumce,sumcomania Black CAT.

Prívlačový program

jedna z najúčinnejších umelých nástrah je Vobler, náš rybársky veľkosklad ponúka woblery najznámejších výrobcov pre voblery: SALMO, ručne vyrábané voblery Lovec Rapy, woblery Quantum - BIEDRON, japonské voblery YUWAKU, voblery ZEBCO, a asi najlacnejšie woblery na trhu - ALBASTAR. Voblery sú vďaka svojej veľkosti, počtu dielov, potápavosti sú vhodné na: voblery na pstruhov, ostriežov, zubáčov, šťuky, sumcov, boleňov,....ale aj hlavátky, morský rybolov, alebo trolling (ťahanie za loďou).

Morský rybolov

Náš veľkoobchod rybárske potreby ponúka morské nástrahy ako morské nadväzce, morské pilkre, pilkre na more, morské systémy, systém na tresky, systém na makreli, systémy na morský rybolov, umelé chobotnice, kalamáre,.. umelé nástrahy na morský rybolov. Ponúkame veľkoobchodný predaj rybárske potreby na morský rybolov, lov na mori - studené vody Nórska, DVD Video - motský rybolov, lov na mori - teplé - tropické moria

Rybárske oblečenie 3. tisícročia

GEOFF ANDERSON je dánske kvalitné rybárske oblečenie do extrému. Kvalitné outdoor oblečenie, rybárske oblečenie či poľovnícke oblečenie je v tejto severskej krajine nevyhnutnosťou. ktorým nie je ľahostajné ich zdravie, chcú sa cítiť pohodlne aj v nečase Na oblečení je aplikovaný 3-vrstvový princíp, ktorý spoľahlivo ochráni ľudské telo pred vetrom, dažďom a zimou.    

Rybárske topánky

Graninge a SPORTSTREK sú dve outdoorové značky, ktoré ponúkajú špičkovú rybársku obuv, odbornosť v navrhovaní pohodlnej a funkčnej obuvy pochádza z tradície už 19 storočia. Rybárske topánky pre moderných aktívnych ľudí, ktorí si cenia top kvalitu a excelentnú funkčnosť. Sortiment obuvi, ktorý nepozná kompromisy!Všetky naše produkty si uchovávajú svoju pružnosť, pohodlnosť a funkčnosť aj po mnohých rokoch používani

Nafukovacie rybárske člny - takmer 30 modelov v rôznych farebných prevedeniach.

Nafukovacie pracovné člny, rybárske člny, vodná turistika, rafting, vodné športy
Albastar nafukovacie člny  je spoľahlivosť, kvalita, predĺžená životnosť,
od 1985 v EURÓPE , od 1999 na Slovensku!
Albastar - kto by nepoznal tieto rybárske nafukovacie člny - skladné, ľahko prepravné. Dostupné v piatich prevedeniach a troch farbách: šedá, zelená, CAMU - takmer 30 modelov.Člny, ktoré si obľúbili kaprári, lovci na prívlač, ale aj milovníci vodnej turistiky. Náš rybársky veľkoobchod aj veľkoobchodný e shop ponúka aj príslušenstvo k člnom: lodné pumpy, lodné motory, elektromotory, opravárenské sety, sonary, sonary s GPS, ručné GPS, záchranné vesty, kotvy, plávacie vesty, vodotesné púzdra,

Ponúkame Nafukovacie člny v troch kategóriách:

1.) Nafukovacie člny, pre: športový rybolov, rybárstvo
- odľahčené nafukovacie člny s lamelovou podlahou, pre lov kaprov a lov na prívlač, extrémne nízka hmotnosť už od 14kg! Nafukovacie člny s ktorými vždy budete flexibilný.

2.)Lode pre: záchranné účely, pracovné využitie

- pevná hliníková podlaha, protišmyková úprava, zosilnený materiál nafukovacieho člna a nafukovacieho kílu. Novinka sú nafukovacie CAMU člny, s orginálnym príslušenstvom do člnu: pristrešok na čln, plachta, tašky,...

3.) Člny, plavidlá lode na: rekreačné účely, vodná turistika, splavovanie,...

V tejto kategórii sú nafukovacie člny podľa individuálnych nárokov na samotné člny.

SONARY, GPS, RADARY

LOWRANCE prvý uviedol sonar pre športový rybolov, ktorý je schopný samostatne lokalizovať ryby. Lovrance je najlepší v presnosti, výkonnosti, jednoduchosti použitia - a najviac zo všetkého - cenovej prístupnosti.
Za polstoročie existencie Lowrance dosiahol rekordný predaj sonarov a GPS navigačných prístrojov pre športový rybolov a predstavuje viac ako 70 % podiel na celosvetovom trhu, čím sa Lowrance stáva absolútnou svetovou jednotkou vo výrobe sonarov a GPS prístrojov pre športový rybolov.
Lowrance je kompletná ponuka navigačných prístrojov pre rybárov, turistov, cestovateľov. Osobné, presné, výkonné, vreckové navigačné prístroje s možnosťou digitálneho záznamu a jednoducho rozšíriteľnou pamäťou.

Lodné motory

Rhino elektromotory sú najpredávanejšie rybárske elektromotory na člny,určené na nafukovacie člny, laminátové člny, drevené pramice...
lodné motory Rhino sú vyrábané v celej škále od 500kg tlačnej sily Rhino Cobold cez VX 28, 34, 44, až po VX 54 s tlačnou silou neuveriteľných 1750kg.
Pre náročných rybarov, a pre lov na mori ponúkame benzínové motory Honda, motory Yamaha určené na všetky bežné typy člnov.

Živé nástrahy

Živé nástrahy – do 24 hod vo vašej rybárskej predajni! Pre rybárske obchody  veľkosklad SPORTS s.r.o. ako jediný rybársky veľkoobchod ponúka rybárske živé nástrahy k lovu všetkých druhov rýb s dodaním do 24 hodín. Našou dlhoročnou snahou je zabezpečenie kompletného sortimentu pre Vaše rybárske potreby. Ako jediný Vám ponúkame kompletný sortiment v rátane živých nástrah.

Živé rybárske nástrahy ponuka:   Kostné červy - kosťáci,  Pinky, pinka,   Dendrobena, dendrobeny,  Kanadské dažďovky, dažďovka
Taktiež aj pre živé nástrahy platí, že sortiment stále rozširujeme a doplňame

´VIAC AKO 28 000 položiek!

To je Velkoobchod s rybarskymi potrebami SPORTS s.r.o = Váš dodavateľ pre kompletný rybarsky obchod.
Už nehľadajte rôzne velkosklady. U nás je všetko pod jednou strechou - rybárstvo, oudoor, relax, kemping, dovolenka - toto je rybársky veľkoobchod SPORTS s.r.o.

Staráme sa o reklamu aj na výstavách:

SPORTS Váš partner pre rybolov: