Máte poľovníctvo

Máte už existujúcu predajňu s poľovníckymi potrebami ?

Uvažujete nad tým ako zvýšiť svoj obrat a máte pocit že všetko už je na trhu?

Rozšírte si svoju predajňu o sortiment rybárskych potrieb. Súčasťou našej ponuky je aj oblečenie, obuv, rukavice, ponožky, podkolienky, bundy, nohavice, nešuštivé ktoré môžu doplniť zároveň aj Vášu existujúcu ponuku pre poľovníkov.  V porovnaní s inými druhmi tovaru sa jedná o stabilný segment na trhu a to hneď z viacero dôvodov:

- Ide o hobby, oddych a voľný čas - ľudia vždy utratia časť príjmov na oddych
- Rybársky sortiment nazaraďujú do svojho sortimentu veľké reťazce
- Na slovensku je takmer 100 000 registrovaných rybárov, žijú teda aj u Vás.
- Rybár najradšej nakupuje čo najbližšie k domovu, aby všetok voľný čas mohol stráviť na rybách
- Počas celého roku garantujeme ceny tovaru
 
Pozrite si náš kompletný sortiment pre rybarske potreby: rybarske udice, pruty, navijaky, háčiky, plaváky, rybarske pomocky, člny, nafukovacie člny, lodné elektromotory, lodne motory,  sonary, GPS,  exkluzívne prúty SPORTEX, membránové oblečenie, športové oblečenie, rybáárske oblečenie, oblečenie pre poľovníkov, turistické oblečenie, športová obuv. Kompletnú ponuku uceľuje aj najširší sortiment živých nástrah: kostné červy, pinky, dendrobeny, kanadské dažďovky,...

K tovaru vám ZDARMA dodáme praktické vybavenie stojanmi, držiakmi, rotačnými pultmi, vzorkovníkmi, reklamnými tabuľami, vlajkami, pútačmi...

Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o - veľkoobchod (velkosklad) - Váš dodavateľ pre kompletné rybárske potreby, viac ako 25 000 položiek na sklade. Sortiment sa naďalej prudko rozširuje aby sme vedeli uspokojiť aj toho najnáročnejšieho slovenského rybára.

Rozšírte svoje podnikanie. Ponúkame veľkoobchodne najpestrejší sortiment pre rybárske potreby, doplníme váš sortiment pre poľovnícke potreby, outdoor, kemping, chovateľské potreby. Využite svoj existujúci biznis a zarábajte viac.
Máme pre Vás štartovací balíček s výhodnou maržou.

Poznáme slovenský rybársky trh, poradíme s výberom tovaru pre vaše rybárske revíry v regióne. Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. to je:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup k našim obchodným partnerom

Preto neváhajte nás kontaktovať T/F: 033 778 24 24; 0905 322884, info@sports.sk