Vlastný rozvoz tovaru

Obchodný zástupcovia

Obchodný zástupcovia pracujúci pre náš rybársky veľkoobchod Vás navštívia podľa plánu vždy pri ceste cez vaše mesto. O termíne jazdy budete vopred informovaný a čas návštevy bude upresnený podľa vášho denného programu.  

Vozidlá

Naše vozidlá pre rybárske potreby sk sú vybavené niekoľko tisíc vzorkami tovaru pre váš ľahší výber. Priamo z vozidla je možné za asistencie nášho obchodného zástupcu realizovať objednávku v digitálnej forme

Novinky

Na našich vozidlách sa samozrejme nachádzajú najnovšie novinky nami zastupovaných rybárskych značiek. Veľakrát už po niekoľkých hodinách kedy sú novinky na slovensku ich môžete vyskúšať vo vašej predajni.

Prvá pomoc

V našich vozidlách sa nachádza aj najbežnejší tovar k okamžitému odberu zameraný presne na dané obdobie, druh lovu rýb, spôsob lovu, atd. Ide doslova o prvú pomoc pre Vašu predajňu, pokiaľ vám vypadne daný sortiment a chcete uspokojiť vašich zákazníkov v čo najskoršom možnom termíne.

Rozvoz tovaru

V prípade vašej objednávky cez veľkoobhodný e shop Vám túto vieme pokiaľ je to možné, priviezť pri našej návšteve bez poštovného.

Viac informácií, termínov rozvozu do Vášho mesta získate na infolinke 033- 778 2424, alebo na objednavky@sports.sk