Vlastný servis

Pri množstve výrobcov a dovozcov je veľmi ťažké násť správnu odpoveď na otázku ktorá značka je dobrá , ktorá najlepšia a ktorú značku si zaradiť do ponuky predajne.
 

Prečo výrobky od nás

V Sports,s.r.o. ako jediný na slovensku ponúkame plnosortimentný rybársky veľkosklad (veľkoobchod) s kompletným  sortimentom tovaru pre rybárstvo od renomovaných svetových značiek, náš veľkosklad rybárske potreby ponúka viac ako 25. 000 druhov tovaru rybárskych potrieb. Vieme že predajom sa naša práca nekončí a považujeme teda za absolútnu prioritu riešenie záručných a pozáručných opráv našich zákazníkov a tiež zabezpečenie náhradných dielov pre prípad ich straty, alebo odcudzenia.


Servis na Slovensku

Pre čo najrýchlejšie vybavenie opráv zabezpečujeme servis prostredníctvom našich technikov priamo u nás na slovensku. Iba v prípade vysokošpecializovaných zásahov využívame servisné pracoviská našich dodávateľov v zahraničí.


Vysoká flexibilita

Kedže naša ponuka zahŕňa: rybarske udice, pruty, navijaky, háčiky, plaváky, rybarske pomocky, rybárske člny, nafukovacie člny, lodné elektromotory, lodne motory, benzínové motory, sonary, GPS, exkluzívne prúty SPORTEX, membránové oblečenie, športové oblečenie, rybárske oblečenie, oblečenie pre poľovníkov, turistické oblečenie, športová obuv, zamestnávame odborníkov z viacero profesíí tak aby sme vedeli promtne reagovať na všetky požiadavky vašich zákazníkov.


Náhradné diely

Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti udržujeme veľký sklad originálnych náhradných dielov. Tým predchádzame problému niektorých výrobcov s dodávaním nýhradných dielov na modelové rady ktoré už sa prestali vyrábať.
U nás na firme sme rybári a preto vieme že veľakrát ide o staršie výrobky ku ktorým máme silné citové väzby a viaže nás s nimi veľa krásnych zážitkov. Preto vaši zákazníci budú nadmieru spokojný keď im viete zabezpečiť náhradný diel na ich obľúbený prút, či navijak.