TV reklama

Slávny Henry Ford raz povedal: Keby som mal posledných 5 dolárov, tri by som investoval do reklamy.

Dôležitá otázka je do akej reklamy máme investovať naše peniaze tak aby to malo zmysel.

Sme na trhu s rybárskymi potrebami už druhé desaťročie a preto sme za dlhú dobu vyskúšali asi všetky dostupné možnosti reklamy na slovensku.

Popri reklamách ktoré ideme nepretržite počas celého roku vo všetkých printových médiách ako sú rybárske časopisy: Slovenský rybár, Ryby rybky Rybičky, Poľovníctvo rybárstvo sme investovali do asi najúčinnejšej reklamy na svete a to je reklama v televízii.

Výrobky nami ponúkané sú nepretržite prezentované v populárnej televíznej relácii Ryby rybky Rybičky, s veľký ohlasom ktorý sa samozrejme prenáša aj na predajne vo forme zvýšeného záujmu o tovar ktorý  je práve vo vysielaní.
Archív televízie RybyRybkyRybičky
 
Úplne nové dimenzie reklamy nám otvorilo vysielanie na medzinárodnom kanály Fishing and Hunting. F&H je prvý tematický kanál pre všetkých nadšených rybárov a poľovníkov. Navštívite s nami najlepšie rybárske a lovecké oblasti, uvidíte ako sa loví na profesionálnej úrovni.

Browning feeder Team Slovakia, Tandembaits team Slovakia, Quantum spacialist , Radical Slovakia, Black Cat Slovakia a iný priamo v teréne pri vode to je iba malý výber z toho čo Vám ponúkame na podporu predaja a sprezentovanie našich značiek v televízii.

Samozrejme naše teamy sú pri vode počas celého roku a preto nie je možné všetky materiály odvysielať Preto sme pre Vás pripravili prvý katalóg videí kde môžete vidieť aj videá zo zákulisia a tie ktoré nebolo možné odvisielať pre nedostatok vysielacieho času
Rybársky video katalóg