Zariadime Vám predajňu, obchod, prevádzku,...

Na začiatku je naša pomocná ruka

Každý začiatok obchodu je finančne náročný a každé euro je potrebné rozumne investovať do správneho tovaru. Veľké množstvo tovaru v predajni ešte nie je zárukou úspešného predaja. Ľudia nakupujú predovšetkým očami, a preto zamieria tam, kde je tovar pekne vystavený, prístupný a prehľadne usporiadaný. Kvalitné prezentačné stojany na tovar však stoja nemalé peniaze.

Ako vyriešiť dilemu viac tovaru alebo krajší stojan?

Náš rybársky veľkosklad pre Vás ponúka KOMPLEXNÉ RIEŠENIE  

K veľkej časti sortimentu pre našich obchodných partnerov - rybárske potreby SK ponúkame REKLAMNÉ PREDAJNÉ STOJANY ZADARMO

K vybraným druhom tovaru dodávame exluzívne predajné stojany. Stojany plnia funkciu zatraktívnenia Vašej predajne, sprehľadňujú dopĺňanie tovaru (každý tovar má svoje miesto a je označený svojim kódom) a v neposlednom rade, samozrejme, zvyšujú váš obrat.


Podklady pre Váš  internetový obchod - rybársky/športový e-shop
 

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. ponúka aj:

Podklady (data) pre tvorbu rybárskeho  e-shopu:

  • Všetky produkty (viac ako 28 000)  máme digitálne spracované (fotografie vo formáte jpg)
  • Vieme poskytnúť dostupnosť ku každému vyrobku -  ak tovar nie je skladom, tak vieme poskytnúť termín, kedy bude (sme v ONLINE spojení s našimi dodávateľmi).
  • V našom CSV exporte napríklad nájdete:    - či je tovar v akcii;     - či je tovar novinkou;    - či je tovar vo výpredaji;   - objednávacie číslo;   - názov;     - MOC bez DPH;     - ID DPH;    - ID výrobcu;     - ostatné podľa vašich potrieb


Príklady, ukážky niektorých stojanov, panelov:

Originálne stojany SALMO
 

SALMO panely sú dodávané v prevedeniach: Zubáč, šťuka, sumec, mix.
 
Stojany woblerov sú skladné, ľahké, ľahko doplnovateľné.
 
Vďaka stojanom woblerov SALMO získate prehľad sortimentu s "lákavým" vystavením tovaru, čím si zvýšite predaj až o 80%!

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. distribútor woblerov SALMO pre SR ponúka až  1100 modelov týchto atraktívnych návnad pre lov na prívlač v podstate všetkých dravých rýb.


Kliknite

Originálne stojany a prezentačné panely na nástrahy, krmivá, boilies


Jednoduchým spôsobom možnosť doplňovania tovaru a zároveň v predajni vytvoria "kus" pekného a praktického nábytku.

Pre zákazníka rybárskych potrieb predstavujú veľmi efektívne prezentovanie sortimentu a teda uľahčujú a samozrejme, zrýchľujú jeho nákup.


Kliknite

 

Prezentačné rotačné, presklenné vitríny s ozvučením, video projekciou,..

Pre TOP výrobky ponúkame najmodernejší spôsob ich prezentácie v predajni s rybárskymi potrebami. Urobte aj vy zo svojej predajne VIP rybárske potreby, o ktorých sa bude hovoriť medzi všetkými rybármi. Ukážte slovenským rybárom, že za špičkovým značkovým tovarom už nemusia vycestovať do zahraničia.

Tieto vitríny sú určené pre nadštandardné produkty, kde nájdete výrobky s 10-ročnou, ale aj doživotnou ZÁRUKOU.

Dobrou správou je,  že uvedené vitríny je možné zapožičať.  Najväčší záujem je o prezentačné rybárske vitríny s výrobky SPORTEX, FIN NOR, VAN STAAL, BLACK CAT, BROWNING, EXO, ...

Prezentačné stĺpy plavákov, voblerov, blyskáčov, wolfrámových laniek, gumenných nástrah

Prehľadnosť týchto prezentančných sĺpov zaručí, že zákazník si môže ľahko a jednoducho vybrať produkt.

Kliknite

 

NÁŠ TIP: VIP STOJAN PLAVÁKOV EXPERT

 


Kliknite pre VIP STOJAN PLAVÁKOV EXPERT

 

Pevné stojany na udice

Prehľadné a jednoduché vystavenie prútov v dvojradovom stojane v priestoroch, kde je možný prístup z obidvoch strán. Stabilné vyhotovenie a relatívne malé rozmery.

Pevné stojany na prúty sú vhodné pre rybárske potreby s väčším priestorom, udice v stojane vyzerajú elegantne. Vhodné pre prúty feeder, match, kaprové prúty, prívlačové prúty.

 

Kliknite

Stojan na lodné motory a elektromotory

Vysoko stabilné vyhotovenie stojana pre Vaše rybárske potreby na jeden až osem elektromotorov. S motormi je jednoduchá manipulácia a je možné na stojane odskúšať všetky nastavenia ako v reálnom uchytení na zadnom čele lode.

Elektromotor je ideálnym doplnkom k nafukovacím člnom (nafukovacie člny: www.clny.eu), vhodné sú na použitie : rybolov, vodáctvo, rafting, dovolenka, vodná turistika.
 

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. - veľkosklad: kompletná ponuka pre: lodné elektromotory, spaľovacie motory TOHATSU a lodných elektromotorov RHINO.

Figuríny na oblečenie Geoff Anderson

Moderná doba si vyžaduje zvýšenú starostlivosť o zdravie. Značkové oblečenie, obuv sú prvoradé pri športoch ako turistika, poľovníctvo, rybárstvo, golf, lyžovanie, cykloturistika, horolezectvo. Nielen práca a šport, ale aj dovolenka, voľný čas a oddych sú dôvodom na správny výber vrstiev oblečenia pre Váš pocit sucha a pohodlia.

Aj keď Geoff Anderson zastáva popredné miesto v dizajne - pripúšťa, že vždy sú možnosti na zlepšenia. Je to neustále vyvíjajúci sa proces, a preto Vaše pripomienky sú veľmi vítané. Vždy keď si kupujete výrobky GEOFF Anderson môžete si byť istý,  že prešli dôkladným testom.

Sonarové panely


Ako sa hovorí všetko pod "jednou strechou". Všetky modelové rady na panely plne funkčné. Na sonarovom paneli nájdete aj ozvučenie od Lowrance SONIC HUB, podvodnú kameru, ktorá je pripojená na HDS 9 (12) Touch, ...

Taktiež možnosť demonštrovania: prehrávanie videí z vašej kamery priamo v sonare, prehrávanie sonarových nahrávok, ukážky nastavení,...

Sonarové panely = najmodernejší sonarový trenažér

 

Rybárske člny, nafukovacie člny, lode, voda, vodáctvo, turistika

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. - veľkosklad patria medzi najväčších dodávateľov nafukovacích člnov. V súčasnej dobe ponúkajú viac ako 20 modelov v minimálne dvoch farebných prevedeniach.

Nafukovacie člny, lode Sportex viac ako 25 rokov v Európe, 10 rokov na Slovensku. Tradícia, kvalita, spoľahlivosť. Člny určené pre rybárov, rybolov, turistiku. Rybárske potreby, rybárske pomôcky, turistika, vodáctvo, voda, leto, more, dovolenka.

Pre lepšie sprezentovanie člnov v predajni ponúkame masívne drevenné, kovové  stojany na mieru k zakúpenému člnu. Stojan šetrí miesto a vytvára profesionálny dizajn predajne.

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. - veľkosklad s najväčšou ponukou pre nafukovacie člny.

Sumčiarsky, kaprový stojan na mieru

Stojan má vlastnú opornú konštrukciu - kaprová bižutéria podľa vlastného výberu: rozmer stojanu výška x šírka 2m x 1m


Takýto praktický prehľadný stojan pre Vaše rybárske potreby zvýši predajnosť až o 50%

Dodávateľ: Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o

Stojan háčikov, blyskáčikov a príslušenstva

Na priestor nenáročné stojany pre Vaše rybárske potreby na vystavenie  háčikov (kaprové háčiky, feeder háčiky, match háčiky) a kaprárskej „bižutérie“ v blistrovom balení. Kovový rám s normalizovanými blistrovými držiakmi. Kapacita je 50 druhov balení. Vrchná časť je vybavená priestorom na logo značky. Rybárske potreby s takýmito stojanmi vypadajú prehľadne čo ocenia aj nakupujúci rybári.

NÁŠ TIP: Prezentačný videostojan na nástrahy

 

Prezentačný stojan na nástrahy s profesionálnym prezentačným videom. Ušetríte čas vysvetľovaním, rybárov potešíte profesionálnym prezentovaním sortimentu.

Kliknite

 

Vaše rybárske potreby budú prehľadné a vkusné. Rybári ocenia veľkú prehľadnosť a usporiadanie sortimentu (prúty, udice, navijaky, plaváky, sonary, lodné elektromotory, lodné motory, háčiky, woblery, rotačky, obratlíky,....) pri nákupe rybárskych pomôcok vhodných na rybolov...Ďalšia verzia vystavenia tovaru je závesný program, ktorý ponúkame v bezkonkurenčnej cene s vysokou variabilitou


Univerzálne háčiky na zavesenie väčšiny tovaru baleného v obale s euro výsekom (všetok nami dodávaný tovar vhodný na zavesenie je ním vybavený) dodávané v dvoch praktických dĺžkach za super cenu. Okrem štandardných rozmerov háčikov pre drôtený program je možné na zákazku vyrobiť ľubovoľný rozmer:Perforovaný plech ideálny na uchytenie háčikov na zavesenie tovaru vo vašej predajni. Perforovaný plech sa dodáva v 1 x 2m tabuliach:

Praktické plastové cenovky s možnosťou jednoduchej výmeny cenovky, prípadne popisu výrobku:
Praktická ukážka vystaveného tovaru:


Ako samozrejmosť ku všetkým stojanom ponúkame profesionálny prístup a odborné poradenstvo.

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. ponúka:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup k našim obchodným partnerom