Zariadime Vám predajňu, obchod, prevádzku,...

Na začiatku je naša pomocná ruka

Každý začiatok obchodu je finančne náročný a každé Euro je potrebné rozumne investovať do správneho tovaru. Veľké množstvo tovaru v predajni ešte nie je zárukou úspešného predaja. Ľudia nakupujú predovšetkým očami, a preto zamieria tam, kde je tovar pekne vystavený, prístupný a prehľadne usporiadaný. Kvalitné prezentačné stojany na tovar však stoja nemalé peniaze.
Ako vyriešiť dilemu viac tovaru, alebo krajší stojan?

Náš rybarsky velkosklad ponúka pre Vás KOMPLEXNÉ RIEŠENIE  

K veľkej časti sortimentu pre našich obchodných partnerov - rybárske potreby SK ponúkame REKLAMNÉ PREDAJNÉ STOJANY ZDARMA

K vybraným druhom tovaru dodávame exluzívne predajné stojany. Stojany plnia funkciu zatraktívnenia vašej predajne, sprehľadňujú dopĺňanie tovaru (každý tovar má svoje miesto a je označený svojim kódom)a v neposlednom rade samozrejme zvyšujú váš obrat.

Poklady pre Váš  internetový obchod - rybársky, športový eshop - podklady

Rybarske potreby SPORTS s.r.o. - velkoobchod ponúka aj:

Podklady (data) pre tvorbu Rybárskeho  e-shopu:
1, Všetky produkty (viac ako 28 000)  máme digitálne spracované fotografie vo formáte jpg
2, Vieme poskytnúť dostupnosť ku každému vyrobku,
    ak tovar nie je skladom, tak vieme poskytnúť termín, kedy bude (ON LINE sme spojený s našimi dodavateľmi).
3, V našom CSV exporte napríklad nájdete:    - či je tovar v akcii;     - či je tovar novinka;    - či je tovar výpredaj;   - objednávacie číslo;   - názov;     - MOC bez DPH;     - ID DPH;    - ID výrobcu;     - ostatné podľa vašich potrieb

Príklady, ukážky niektorých stojanov, panelov:

Orginálne stojany SALMO
SALMO panely sú dodávané v prevedeniach: Zubáč, šťuka, sumec, mix.
Stojany woblerov sú skladné, ľahké, ľahko doplnovateľné.
Vďaka stojanom woblerov SALMO získate prehľad sortimentu s "lákavým" vystavením tovaru, čím si zvýšite predaj až o 80%!
Firma SPORTS s.r.o. distribútor woblerov SALMO pre SR ponúka až  1100 modelov týchto atraktívnych návnad pre lov na prívlač v podstate všetkých dravých rýb.

Pevné  stojany na udice - prehľadné, jednoduché
vystavenie prútov v dvojradovom stojane v priestoroch, kde je možný prístup z obidvoch strán. Stabilné vyhotovenie a relatívne malé rozmery. Pevné stojany na prúty sú vhodné pre rybarske potreby s väčším priestorom, udice v takomto stojane vypadajú elegantne. Vhodné pre prúty feeder, match, kaprové prúty, privlačové pruty.

Orginálne stojany a prezentačné panely na nástrahy, krmivá, boilies
Jednoduchým spôsobom možnosť doplnovania a v zároveň v predajni vytvoria "kus" pekného a praktického nábytku.
Pre zákazníka rybárskych potrieb predstavujú veľmi efektívne sprezentovanie sortimentu a teda uľahčujú a samozrejme zrýchľujú jeho nákup.
Drevenný stĺlp na obuv
K EKLUZÍVNEMU tovaru patrí ekluzívny sojan. Štýlový drevený stojan na obuv obohatí rybárske potreby, športové potreby a oudoor predajne.
Športové oblečenie a obuv
Praktické a veľmi elegantné prevedenie stojanu pre Vaše rybarske potreby na športove oblečenie. Zvýši predajnosť, zlepší prehľadnosť v rybarskej, športovej predajni. Prevedenie prírodné materiály - drevo. Vysoká stabilita, jednoduchá manipulácia. Pre rybarske potreby je možné pod stojan vyhotoviť aj pódium.

 

Sonarový ihlan
jednoznačne najlepší predajca sonarov pre Vaše rybárske potreby. Všetky vystavené modely sú funkčné vo Vašej predajni.
V ihlane je inštalované centrálne napájanie. Praktické vyhotovenie štvorstranového ihlanu s veľkým vnútorným priestorom na uzamykanie obohatí každú predajňu, zvýši jej imidž a atraktivitu. Ihlan prestavuje najlepší spôsob predaja sonarov a GPS zariadení (vrátane ručných GPS). Rozmer: pôdorys 60 cm x 60 cm, výška 190 cm
Prezentačné, rotačné, presklenné vitríny s ozvučením, video projekciou,..
Pre TOP výrobky ponúkme najmodernejší spôsob prezentácie výrobkov v predajni s rybárskymi potrebami. Urobte aj vy zo svojej predajne VIP rybarske potreby o ktorých sa bude hovoriť medzi všetkými rybármi.
Ukážte slovenským rybárom, že za špičkovým značkovým tovarom, už nemusia vycestovať do zahraničia.
Tieto vitríny sú určené pre nadštandardne produkty , kde nájdete výrobky s 10 ročnou, ale aj doživotnou ZÁRUKOU.
Dobrou správou je, že uvedené vitríny je možné zapožičať.   Najväčší záujem je o prezentačné rybárske vitríny s výrobky SPORTEX, FIN NOR, VAN STAAL, BLACK CAT, BROWNING, EXO, ...
 
Stĺp plavákov.
Plavákové stojany
Expert plaváky - komplexný balzový sortimet plavákov, teraz na atraktívnych šikmých stojanoch ktoré sú k tovaru ZDARMA.
Prehľadnosť, jednoduché dopňlnanie - vždy poriadok medzi plavákmi.
Stojan na lodné elektromotory

Vysoko stabilné vyhotovenie stojana pre vaše rybarske potreby na 1, až 8 elektromotorov. S motormi je jednoduchá manipulácie a je možné na stojane odskúšať všetky nastavenia ako v reálnom uchytení na zadnom čele lodi.
Elektromotor je ideálny doplnok k nafukovacím člnom (nafukovacie člny: www.clny.eu), vhodné sú na použitie : rybolov, vodactvo, rafting, dovolenka, vodná turistika.

Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o - veľkoobchod: kompletná ponuka pre: lodné elektromotory, spaľovacie motory Honda a Ylodných elektromotorov, spaľovacích motorov Honda a Yamaha,...

Moderná doba si vyžaduje zvýšenú starostlivosť o zdravie. Značkové oblečenie, obuv sú prvoradé pri športoch ako turistika, poľovníctvo, rybárstvo,golf, lyžovanie,cykloturistika, horolezectvo. Nielen práca a šport, ale aj dovolenka, voľný čas a oddych sú dôvodom na správny výber vrstiev oblečenia pre Váš pocit sucha a pohodlia.

Aj keď Geoff Anderson zastáva popredné miesto v dizajne - pripúšťa, že vždy sú možnosti na zlepšenia. Je to neustále vyvíjajúci sa proces a preto Vaše pripomienky sú veľmi vítané. Vždy keď si kupujete výrobky GEOFF Anderson môžete si byť istý, že prešli dôkladným testom.
Sonarové panely.
Ako sa hovorí všetko pod "jednou strechou". Všetky modelové rady na panely plne funkčné. Na sonarovom panely nájdete aj ozvučenie od Lowrance SONIC HUB, podvodnú kameru, ktorá je pripojená na HDS 9 (12) Touch, ... Taktiež možnosť demonštrovania prehrávanie videí z vašej kamery priamo v sonare, prehrávanie sonarových nahrávok, ukážky nastavení,...
Sonarové panely = najmodernejší sonarový trenažér.
   
Rybárske člny, nafukovacie člny, lode, voda, vodactvo, turistika

Rybárske potreby, športové potreby SPORTS spol. s.r.o. - veľkosklad patria medzi najväčších dodavateľov nafukovacích člnov. V súčasnej dobe ponúkajú viac ako ako 20modelov v minimálne dvoch farebných prevedeniach.

Nafukovacie člny, lode, Albastar viac ako 25 rokov v Európe, 10 rokov na Slovensku. Tradícia, kvalita,spoľahlivosť. Člny určené pre rybárov, rybolov, turistiku. Rybárske potreby, rybárske pomôcky, turistika, vodactvo, voda, leto, more, dovolenka.

Pre lepšie sprezentovanie člnov v predajni ponúkame masívne drevenné, kovové  stojany na mieru k zakúpenému člnu. Stojan šetrí miesto a vytvára profesionálny dizajn predajne.

Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o - veľkoobchod s najväčšou ponukou pre nafukovacie člny.

Plavákové tabule

Prezentačné tabule pre Vaše rybárske potreby na plaváky dodávané v dvoch veľkostiach. Menšia veľkosť je pre 35 plavákov, väčšia je pre cca 150 druhov vystavených plavákov. Plaváky sú vyberané zo sortimentu Expert - balzové plaváky v match kategórii: Top Kvalita a potom plastove plavaky pre "bežnéh" rybára.

 

Sumčiarsky, kaprový stojan na mieru

stojan má vlastnú opornú konštrukciu kaprová bižutéria podľa vlastného výberu

rozmer stojanu výška 2m x šírka 1m
Takýto praktický prehľadný stojan pre Vaše rybárske potreby zvýši predajnosť až o 50%

Dodavateľ: Rybárske potreby SPORTS spol. s.r.o. - veľkoobchod

Stojan pre 1, 2 a 3 sonary,  alebo ručné GPS

Jednoduchý, ale pritom veľmi praktický stojan pre rybárske potreby. Možnosť umiestnenia priamo na predajný pult. Sonary sú ľahko demontovateľné. V spodnej časti je priehradka na katalógové listy, v zadnej časti na napájací akumulátor. K stojanu je možné dodať zdroj napájania priamo na 230V/50 Hz.
Rozmery:
stojan pre jeden sonar:
stojan pre dva sonary:
stojan pre tri sonary:

Stojan háčikov, bliskáčikov a príslušenstva

Na priestor nenáročné stojany pre Vaše rybarske potreby na vystavenie  háčikov (kaprové haciky, feeder haciky, match háčiky) a kaprárskej „bižutérie“ v blistrovom balení. Kovový rám s normalizovanými blistrovými držiakmi. Kapacita je 50 druhov balení. Vrchná časť je vybavená priestorom na logo značky. Rybárske potreby s takýmito stojanmi vypadajú prehľadne čo ocenia aj nakupujúci rybári.


Vaše rybárske potreby budú prehľadné, vkusné. Rybári ocenia veľkú prehľadnosť a usporiadanie sortimentu (prúty, udice, navijaky, plavaky, sonary, lodné elektromotory, lodne motory, háčiky, woblery, rotačky, obratlíky,....) pri nákupe rybárskych pomôcok vhodných na rybolov...

Ďalšia verzia vystavenia tovaru je závesný program, ktorý ponúkame v bezkonkurenčnej cene s vysokou vyriabilnosťou

Univerzálne háčiky na zavesenie väčšiny tovaru baleného v obale s euro výsekom (všetok nami dodávaný tovar vhodný na zavesenie je ním vybavený)dodávané v dvoch praktických dĺžkach za super cenu. Okrem štandardných rozmerov háčikov pre drôtený program je možné na zákazku vyrobiť ľubovoľný rozmer


Perforovaný plech ideálny na uchytenie háčikov na zavesenie tovaru vo vašej predajni. Perforovaný plech sa dodáva v 1 x 2m tabuliach.


Praktické plastové cenovky s možnosťou jednoduchej výmeny cenovky, prípadne popisu výrobku


Praktická ukážka vystaveného tovaru:

Ako samozrejmosť ku všetkým stojanom ponúkame Profesionálny prístup, odborné poradenstvo.

Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. ponúka:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup k našim obchodným partnerom